Anna Kitela- coach spełnionego życia

FAQ

Czas zacząć żyć życiem, O KTÓRYM MARZYSZ....

Często zadawane pytania

Pierwsza gratisowa konsultacja trwa 45 minut. Każda kolejna 60 minut

Na podany adres mailowy otrzymasz zaproszenie na spotkanie, znajdziesz tam przycisk do spotkania na platformie Google Meets z włączoną kamerą. Jeśli wolisz, możemy odbywać spotkania przez messenger, whatsApp lub inny wybrany sposób.

Tak zapewne byłoby najwygodniej dla obu stron. Jeżeli trudno jest ustalić stałe pory konsultacji, umawiamy się na bieżąco.

Odpowiedź z proponowanymi terminami otrzymasz od razu. Zazwyczaj udaje się znaleźć dogodny termin na konsultacje w ciągu 5 dni.

Aby określić czas jaki będzie Ci potrzebny do osiągnięcia celu musimy najpierw zbadać jakie masz zasoby, możliwości oraz co musisz zbudować, zrozumieć aby osiągnąć cel. Z punktu widzenia psychologii, do dokonania trwałych zmian (wytworzenia nowych ścieżek neuronalnych do zmiany nawyków) potrzeby jest minimum okres 3 miesięcy. Z doświadczenia obserwuję, że proces wprowadzania zmian u moich klientek trwa od  3 do 12 miesięcy w zależności od potrzeb.

Preferuję godziny 8.30 – 12.30 oraz 16 – 19 w dni powszednie. Jeśli nie możesz swobodnie rozmawiać w tych godzinach, istnieje możliwość umówienia się na konsultacje po godzinie 20.

Anna Kitela- coach spełnionego życia

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!