Anna Kitela- coach spełnionego życia

Proces pracy

Czas zacząć żyć życiem, O KTÓRYM MARZYSZ....

Proces pracy

Moja praca nie polega  na „naprawianiu ” ani nawet na „rozwijaniu”, ale na przywracaniu sobie siebie – własnej autentyczności, spontaniczności i naturalności.

Krok 1

Najpierw przyjrzymy się Twojej obecnej sytuacji – jak wygląda Twoje życie, z czego jesteś zadowolona/y, jakie aspekty Cię nie satysfakcjonują. co sprawia, że czujesz się nieszczęśliwa/y; jaki obszar wymaga zmiany i podjęcia odważnych decyzji.

Krok 2

Potem pomogę Ci określić, jakie są Twoje marzenia, czyli Twoja wizja przyszłości; czego pragniesz, jak ma wyglądać Twoje spełnione życie?

Krok 4

Wówczas rozpoznamy to, co już masz i co być może już zrobiłaś/eś w tym kierunku. Przejrzymy Twoje zasoby i mocne strony, aby je wykorzystać w odpowiedni sposób.

Krok 4

Następnie odkryjemy, czego jeszcze nie masz i co pozostaje do zrobienia, abyś mogła/mógł dojść tam, gdzie chcesz. Określimy wszystkie Twoje przeszkody wewnętrzne (lęki, obawy, ograniczające przekonania, mechanizmy obronne etc.) i zewnętrzne (ograniczenia rodzinne, finansowe, mieszkaniowe, zdrowotne, etc.), które hamują Twoją decyzję o wprowadzeniu zmian i życiu zgodnym z pragnieniami i jak sobie z nimi poradzić..

Krok 5

Następnie stworzymy plan działania i podzielimy go na kilka kroków. Każdy z nich będzie jasny i mierzalny aby osiągnąć wyznaczony przez ciebie cel- spełnione życie.

Krok 6

Podczas naszego procesu pracy Ty skupisz się na świadomym przyglądaniu się sobie, efektywnym działaniu i wdrażaniu swojego planu. A ja wesprę Cię obiektywnymi obserwacjami, motywacją, inspiracją i oczekiwaniem od Ciebie odpowiedzialności.

Anna Kitela- coach spełnionego życia

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!